ოთხშაბათი, 24.10.2018, 00:32
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » ნოემბერი » 17 » საქართველოს ვაჟთა ჩემპიონატის პირველი ლიგის შესარჩვეი ტურნირი
23:03
საქართველოს ვაჟთა ჩემპიონატის პირველი ლიგის შესარჩვეი ტურნირი
მეორე ტურის კენჭისყრა:

  1    Keleptrishvili Irakl( 1 ) - Chitadze Roman      ( 1 )    19-  1        

  2    Patsia Zviad        ( 1 ) - Mangiashvili Otar   ( 1 )     2- 21        

  3    Burduli Guga        ( 1 ) - Gugulashvili Tamaz  ( 1 )    20-  3        

  4    Kvaratskhelia Dimitr( 1 ) - Choladze Mariam     ( 1 )     4- 23        

  5    Tskhadadze Giorgi   ( 1 ) - Bakhtadze Levan     ( 1 )    26-  5        

  6    Nadirashvili Shalva ( 1 ) - Arzumanovi Vagan    ( 1 )     6- 27        

  7    Lortkipanidze Giorgi( 1 ) - Qumsiashvili Nikoloz( 1 )    28-  7        

  8    Otkhozoria Temur    ( 1 ) - Jalabadze Natia     ( 1 )    29-  9        

  9    Mamulaishvili Tsotne( 1 ) - Imnadze Nato        ( 1 )    30- 11        

 10    Machaidze Paata     ( 1 ) - Licheli Luka        ( 1 )    12- 33        

 11    Chigogidze Nika     ( 1 ) - Kuchava Ana         ( 1 )    35- 13        

 12    Kobeshavidze Lika   ( 1 ) - Bechvaia Gabriel    ( 1 )    14- 50        

 13    Belqania Giorgi     ( 1 ) - Sibashvili Giorgi   ( 1 )    43- 15        

 14    Tsomaia Sergo       ( 1 ) - Bibilashvili Zurab  ( 1 )    16- 52        

 15    Chanturia Lasha     ( 1 ) - Gvamberia Nika      ( 1 )    54- 17        

 16    Ebralidze Aleqsandre( 1 ) - Mujirishvili Giorgi ( 1 )    18- 67        

 17    Sichinava Davit     ( 0«) - Mumladze Maia       ( 0«)     8- 40        

 18    Bezhentsevi Boris   ( 0«) - Modrekiladze Beqa   ( 0«)    22- 42        

 19    Suladze Amiran      ( 0«) - Dolenjashvili Giorgi( 0«)    24- 56        

 20    Dodelia Temur       ( 0«) - Bechvaia Giorgi     ( 0«)    55- 31        

 21    Ananiashvili Levan  ( 0«) - Bobokhidze Shota    ( 0«)    49- 37        

 22    Tetunashvili Revaz  ( 0«) - Pareishvili Sergo   ( 0«)    38- 69        

 23    Shamatava Ana       ( 0 ) - Gotsiridze Giorgi   ( 0 )    10- 59        

 24    Khidesheli Shalva   ( 0 ) - Dotiashvili Vasil   ( 0 )    60- 25        

 25    Mgvdeladze Ucha     ( 0 ) - Khodashneli Shota   ( 0 )    32- 61        

 26    Choladze Tea        ( 0 ) - Khutsishvili Levan  ( 0 )    34- 62        

 27    Arjevanidze Tornike ( 0 ) - Qitesashvili Gia    ( 0 )    36- 63        

 28    Khomeriki Qetevan   ( 0 ) - Madzgarashvili Sandr( 0 )    39- 64        

 29    Kalandia Amiran     ( 0 ) - Makhviladze tamaz   ( 0 )    41- 65        

 30    Mamedovi Abdula     ( 0 ) - Shubitidze Mariam   ( 0 )    66- 44        

 31    Petriashvili Elene  ( 0 ) - Naneishvili Dali    ( 0 )    45- 68        

 32    Kucherovi Petre     ( 0 ) - Chkhaidze Ana       ( 0 )    70- 46        

 33    Absaridze Gigi      ( 0 ) - Rekhviashvili Konsta( 0 )    47- 71        

 34    Bezhuashvili Aleqsan( 0 ) - Shavidze Archil     ( 0 )    51- 72        

 35    Chakvetadze Archil  ( 0 ) - Simonishvili Shalva ( 0 )    53- 73        

 36    Tavzarashvili Giorgi( 0 ) - Gabeskiria Amiran   ( 0 )    74- 57        

 37    Gorgodze Tariel     ( 0 ) - Tsomaia Nikoloz     ( 0 )    58- 75        

 38                                                                            

Loss by default: 48 Abuladze Sergi            , 

Bye            : 76 Zardiashvili Akaki        , 

 

 

                                                I ტურის შედეგები:



  1    Chitadze Roman      ( 0 ) - Zardiashvili Akaki  ( 0 )     1- 76        

  2    Tsomaia Nikoloz     ( 0 ) - Patsia Zviad        ( 0 )    75-  2        

  3    Gugulashvili Tamaz  ( 0 ) - Tavzarashvili Giorgi( 0 )     3- 74        

  4    Simonishvili Shalva ( 0 ) - Kvaratskhelia Dimitr( 0 )    73-  4        

  5    Bakhtadze Levan     ( 0 ) - Shavidze Archil     ( 0 )     5- 72        

  6    Rekhviashvili Konsta( 0 ) - Nadirashvili Shalva ( 0 )    71-  6        

  7    Qumsiashvili Nikoloz( 0 ) - Kucherovi Petre     ( 0 )     7- 70        

  8    Pareishvili Sergo   ( 0 ) - Sichinava Davit     ( 0 )    69-  8        

  9    Jalabadze Natia     ( 0 ) - Naneishvili Dali    ( 0 )     9- 68        

 10    Mujirishvili Giorgi ( 0 ) - Shamatava Ana       ( 0 )    67- 10        

 11    Imnadze Nato        ( 0 ) - Mamedovi Abdula     ( 0 )    11- 66        

 12    Makhviladze tamaz   ( 0 ) - Machaidze Paata     ( 0 )    65- 12        

 13    Kuchava Ana         ( 0 ) - Madzgarashvili Sandr( 0 )    13- 64        

 14    Qitesashvili Gia    ( 0 ) - Kobeshavidze Lika   ( 0 )    63- 14        

 15    Sibashvili Giorgi   ( 0 ) - Khutsishvili Levan  ( 0 )    15- 62        

 16    Khodashneli Shota   ( 0 ) - Tsomaia Sergo       ( 0 )    61- 16        

 17    Gvamberia Nika      ( 0 ) - Khidesheli Shalva   ( 0 )    17- 60        

 18    Gotsiridze Giorgi   ( 0 ) - Ebralidze Aleqsandre( 0 )    59- 18        

 19    Keleptrishvili Irakl( 0 ) - Gorgodze Tariel     ( 0 )    19- 58        

 20    Gabeskiria Amiran   ( 0 ) - Burduli Guga        ( 0 )    57- 20        

 21    Mangiashvili Otar   ( 0 ) - Khomeriki Qetevan   ( 0 )    21- 39        

 22    Mumladze Maia       ( 0 ) - Bezhentsevi Boris   ( 0 )    40- 22        

 23    Choladze Mariam     ( 0 ) - Kalandia Amiran     ( 0 )    23- 41        

 24    Modrekiladze Beqa   ( 0 ) - Suladze Amiran      ( 0 )    42- 24        

 25    Dotiashvili Vasil   ( 0 ) - Belqania Giorgi     ( 0 )    25- 43        

 26    Shubitidze Mariam   ( 0 ) - Tskhadadze Giorgi   ( 0 )    44- 26        

 27    Arzumanovi Vagan    ( 0 ) - Petriashvili Elene  ( 0 )    27- 45        

 28    Chkhaidze Ana       ( 0 ) - Lortkipanidze Giorgi( 0 )    46- 28        

 29    Otkhozoria Temur    ( 0 ) - Absaridze Gigi      ( 0 )    29- 47        

 30    Abuladze Sergi      ( 0 ) - Mamulaishvili Tsotne( 0 )    48- 30        

 31    Bechvaia Giorgi     ( 0 ) - Ananiashvili Levan  ( 0 )    31- 49        

 32    Bechvaia Gabriel    ( 0 ) - Mgvdeladze Ucha     ( 0 )    50- 32        

 33    Licheli Luka        ( 0 ) - Bezhuashvili Aleqsan( 0 )    33- 51        

 34    Bibilashvili Zurab  ( 0 ) - Choladze Tea        ( 0 )    52- 34        

 35    Chigogidze Nika     ( 0 ) - Chakvetadze Archil  ( 0 )    35- 53        

 36    Chanturia Lasha     ( 0 ) - Arjevanidze Tornike ( 0 )    54- 36        

 37    Bobokhidze Shota    ( 0 ) - Dodelia Temur       ( 0 )    37- 55        

 38    Dolenjashvili Giorgi( 0 ) - Tetunashvili Revaz  ( 0 )    56- 38        



 

სასტარტო სია:

1   Chitadze Roman              2176

 2   Patsia Zviad                      2149

 3   Gugulashvili Tamaz          2112

 4   Kvaratskhelia Dimitri       2090

 5   Bakhtadze Levan             2072

 6   Nadirashvili Shalva         2056

 7   Qumsiashvili Nikoloz      2049

 8   Sichinava Davit               2047

 9   Jalabadze Natia               2045

10   Shamatava Ana              2018

11   Imnadze Nato                2009

12   Machaidze Paata            1998

13   Kuchava Ana                  1989

14   Kobeshavidze Lika         1958

15   Sibashvili Giorgi            1956

16   Tsomaia Sergo                1956

17   Gvamberia Nika              1945

18   Ebralidze Aleqsandre     1937

19   Keleptrishvili Irakli         1912

20   Burduli Guga                   1898

21   Mangiashvili Otar            1865

 22   Bezhentsevi Boris            1864

 23   Choladze Mariam           1843

 24   Suladze Amiran               1837

 25   Dotiashvili Vasil              1803

 26   Tskhadadze Giorgi           1792

 27   Arzumanovi Vagan          1766

 28   Lortkipanidze Giorgi        1744

 29   Otkhozoria Temur            1693

 30   Mamulaishvili Tsotne      1684

 31   Bechvaia Giorgi                 1671

 32   Mgvdeladze Ucha             1642

 33   Licheli Luka                      1629

 34   Choladze Tea                   1622

 35   Chigogidze Nika                1611

 36   Arjevanidze Tornike         1591

 37   Bobokhidze Shota            1591

 38   Tetunashvili Revaz            1568

 39   Khomeriki Qetevan           1544

 40   Mumladze Maia               1540

41   Kalandia Amiran                 1532

 42   Modrekiladze Beqa           1511

 43   Belqania Giorgi                 1501

 44   Shubitidze Mariam           1494

 45   Petriashvili Elene              1382

 46   Chkhaidze Ana                  1277

 47   Absaridze Gigi

 48   Abuladze Sergi

 49   Ananiashvili Levan

 50   Bechvaia Gabriel

 51   Bezhuashvili Aleqsandre

 52   Bibilashvili Zurab

 53   Chakvetadze Archil

 54   Chanturia Lasha

 55   Dodelia Temur

 56   Dolenjashvili Giorgi

 57   Gabeskiria Amiran

 58   Gorgodze Tariel

 59   Gotsiridze Giorgi

 60   Khidesheli Shalva

61   Khodashneli Shota

 62   Khutsishvili Levan

 63   Qitesashvili Gia

 64   Madzgarashvili Sandro

 65   Makhviladze tamaz

 66   Mamedovi Abdula

 67   Mujirishvili Giorgi

 68   Naneishvili Dali

 69   Pareishvili Sergo

 70   Kucherovi Petre

 71   Rekhviashvili Konstantine

 72   Shavidze Archil

 73   Simonishvili Shalva

 74   Tavzarashvili Giorgi

 75   Tsomaia Nikoloz

 76   Zardiashvili Akaki
კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 1638 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  ნოემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz