კვირა, 25.02.2018, 00:03
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2012 » მარტი » 18 » საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა; U10
21:23
საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა; U10

მეხუთე ტურის კენჭისყრა:
გოგონები:

   1) Pipia, Ekaterine      |   :   | Vanishvili, Nana        5- 15 ( 3  - 4  )
   2) Maisuradze, Nata      |   :   | Garsiashvili, Lali     16-  2 ( 3  - 3  )
   3) Machaidze, Mariam     |   :   | Chkhaidze, Elene       12-  6 ( 2.5- 3  )
   4) Darchiashvili, Nini   |   :   | Davituri, Keti          1-  4 ( 2  - 2  )
   5) Iarajuli, Ana         |   :   | Khatiashvili, Lizi      3- 10 ( 2  - 2  )
   6) Khebrelashvili, Eteri |   :   | Gelashvili, Natali     11-  7 ( 1.5- 1  )
   7) Isakadze, Anano       |   :   | Qorghanashvili, Elene   8- 14 ( 1  - 1  )
   8) Isakadze, Tatia       | b :   |                         9-  0 ( 1  -    )


   ბიჭები:

  1) Imnadze, Giorgi       |   :   | Todashvili, Mate        3-  2 ( 3.5- 4  )
   2) Khodashneli, Shota    |   :   | Toloraia, Teimuraz      4- 43 ( 3.5- 3.5)
   3) Gunia, Marlen         |   :   | Elashvili, Giorgi       5- 10 ( 3  - 3.5)
   4) Kacharava, Nikoloz    |   :   | Tivadze, Sandro         1- 42 ( 3  - 3  )
   5) Jorbenadze, Dato      |   :   | Kevlishvili, Nika      20- 22 ( 3  - 3  )
   6) Kurtanidze, Nikoloz   |   :   | Makharadze, Tornike    26- 30 ( 3  - 3  )
   7) Eradze, Ilia          |   :   | Nadareishvili, Tevdor  11- 33 ( 2.5- 2.5)
   8) Nadareishvili, Data   |   :   | Goderdzishvili, Tamaz  32- 16 ( 2.5- 2.5)
   9) Qupunia, Ioane        |   :   | Razmadze, Davit        38- 39 ( 2.5- 2.5)
  10) Tsereteli, Andria     |   :   | Tatoshvili, Nodar      45- 41 ( 2.5- 2  )
  11) Pataraia, Beka        |   :   | Chakhalian, Vladimer   35-  8 ( 2  - 2  )
  12) Gelashvili, Demetre   |   :   | Khimshiashvili, Luka   13- 24 ( 2  - 2  )
  13) Khatiashvili, Nikolz  |   :   | Ghviniashvili, Tsotne  23- 14 ( 2  - 2  )
  14) Gigauri, Nikoloz      |   :   | Topuria, Andria        15- 44 ( 2  - 2  )
  15) Qiqishvili, Giorgi    |   :   | Mogelashvili, Luka     36- 31 ( 2  - 2  )
  16) Chakhalian, Davit     |   :   | Vardosanidze, Luka      7- 48 ( 1.5- 2  )
  17) Gogrichiani, Levan    |   :   | Tsotsoria, Giorgi      17-  6 ( 1.5- 1.5)
  18) Chikhladze, Giorgi    |   :   | Vardziashvili, Alexan   9- 34 ( 1  - 1  )
  19) Machaidze, Tsotne     |   :   | Iremashvili, Davit     28- 18 ( 1  - 1  )
  20) Kakhidze, Geronti     |   :   | Tsereteli, Tornike     21- 46 ( 1  - 1  )
  21) Sigua, Saba           |   :   | Kiladze, Nikoloz       40- 25 ( 1  - 1  )
  22) Geladze, Saba         |   :   | Tsiklauri, Giorgi      12- 47 ( 0.5- 1  )
  23) Machavariani, Giorgi  |   :   | Quloshvili, Giorgi     29- 37 ( 0.5- 1  )
  24) Lekborashvili, Dachi  | b :   |                        27-  0 ( 0  -    )
კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 373 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  მარტი 2012  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz