ოთხშაბათი, 24.10.2018, 00:29
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2012 » მარტი » 16 » საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა; U10
20:27
საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა; U10

მესამე ტურის კენჭისყრა:

გოგონები:

 

 1) Iarajuli, Ana         |   :   | Vanishvili, Nana        3- 15 ( 2  - 2  )

   2) Machaidze, Mariam     |   :   | Maisuradze, Nata       12- 16 ( 1.5- 2  )

   3) Kherbelashvili, Eteri |   :   | Pipia, Ekaterine       11-  5 ( 1  - 1.5)

   4) Darchiashvili, Nini   |   :   | Chkhaidze, Elene        1-  6 ( 1  - 1  )

   5) Isakadze, Tatia       |   :   | Garsiashvili, Lali      9-  2 ( 1  - 1  )

   6) Khatiashvili, Lizi    |   :   | Davituri, Keti         10-  4 ( 1  - 1  )

   7) Gelashvili, Natali    |   :   | Isakadze, Anano         7-  8 ( 0  - 0  )

   8) Qorghanashvili, Elene | b :   |                        14-  0 ( 0  -    )

 

ბიჭები:

 

 1) Kacharava, Nikoloz    |   :   | Elashvili, Giorgi       1- 10 ( 2  - 2  )

   2) Gelashvili, Demetre   |   :   | Todashvili, Mate       13-  2 ( 2  - 2  )

   3) Imnadze, Giorgi       |   :   | Ghviniashvili, Tsotne   3- 14 ( 2  - 2  )

   4) Gunia, Marlen         |   :   | Khodashneli, Shota      5-  4 ( 2  - 2  )

   5) Jorbenadze, Dato      |   :   | Goderdzishvili, Tamaz  20- 16 ( 2  - 2  )

   6) Gogrichiani, Levan    |   :   | Toloraia, Teimuraz     17- 43 ( 1.5- 2  )

   7) Tsiklauri, Giorgi     |   :   | Tsereteli, Andria      47- 45 ( 1  - 1.5)

   8) Nadareishvili, Data   |   :   | Tsotsoria, Giorgi      32-  6 ( 1  - 1  )

   9) Chakhalian, Davit     |   :   | Nadareishvili, Tevdor   7- 33 ( 1  - 1  )

  10) Qiqishvili, Giorgi    |   :   | Chakhalian, Vladimer   36-  8 ( 1  - 1  )

  11) Chikhladze, Giorgi    |   :   | Pataraia, Beka          9- 35 ( 1  - 1  )

  12) Eradze, Ilia          |   :   | Razmadze, Davit        11- 39 ( 1  - 1  )

  13) Gigauri, Nikoloz      |   :   | Mogelashvili, Luka     15- 31 ( 1  - 1  )

  14) Sigua, Saba           |   :   | Kevlishvili, Nika      40- 22 ( 1  - 1  )

  15) Khatiashvili, Nikolz  |   :   | Tivadze, Sandro        23- 42 ( 1  - 1  )

  16) Kurtanidze, Nikoloz   |   :   | Topuria, Andria        26- 44 ( 1  - 1  )

  17) Makharadze, Tornike   |   :   | Tsereteli, Tornike     30- 46 ( 1  - 1  )

  18) Qupunia, Ioane        |   :   | Vardosanidze, Luka     38- 48 ( 1  - 1  )

  19) Machaidze, Tsotne     |   :   | Geladze, Saba          28- 12 ( 0  - 0  )

  20) Vardziashvili, Alexan |   :   | Iremashvili, Davit     34- 18 ( 0  - 0  )

  21) Kakhidze, Geronti     |   :   | Lekborashvili, Dachi   21- 27 ( 0  - 0  )

  22) Machavariani, Giorgi  |   :   | Khimshiashvili, Luka   29- 24 ( 0  - 0  )

  23) Quloshvili, Giorgi    |   :   | Kiladze, Nikoloz       37- 25 ( 0  - 0  )

  24) Tatoshvili, Nodar     | b :   |                        41-  0 ( 0  -    )

კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 475 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  მარტი 2012  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz