შაბათი, 24.02.2018, 23:43
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » აპრილი » 14 » საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა - U10
21:44
საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა - U10
მეცხრე ტურის კენჭისყრა:

ბიჭები:


1) Taturashvili, Beka    |   :   | Shamugia, Luka         45- 39 ( 6.5- 6.5)

   2) Khvadagiani, Nika     |   :   | Lobzhanidze, Davit     24- 33 ( 6  - 6  )

   3) Gorgadze, Alexandre   |   :   | Apakidze, Alexandre    48-  3 ( 6  - 5.5)

   4) Elashvili, Giorgi     |   :   | Lataria, Giorgi        14- 32 ( 5.5- 5.5)

   5) Ioseliani, Giorgi     |   :   | Danibegashvili, Tevdo  21- 10 ( 5.5- 5  )

   6) Chokuri, Koba         |   :   | Kobakhidze, Irakli      9- 26 ( 5  - 5  )

   7) Kvaratskhelia, Nikolo |   :   | Gorgodze, Giorgi       30- 19 ( 5  - 5  )

   8) Kharazi, Anastasia    |   :   | Anuashvili, Giorgi     23-  2 ( 4.5- 4.5)

   9) Rurua, Ilia           |   :   | Kuchukhidze, Luka      38- 28 ( 4.5- 4.5)

  10) Akophyan, Nika        |   :   | Mashaneishvili, Giorg   1- 34 ( 4  - 4  )

  11) Bregadze, Giga        |   :   | Gogia, Luka             5- 18 ( 4  - 4  )

  12) Shengelia, Anri       |   :   | Gergaia, Giorgi        40- 16 ( 4  - 4  )

  13) Giunashvili, Guram    |   :   | Kavtaradze, Luka       17- 22 ( 4  - 4  )

  14) Kldiashvili, Giorgi   |   :   | Garsiashvili, Lali     25- 35 ( 4  - 4  )

  15) Kashakashvili, Dato   |   :   | Kukhaleishvili, Giorg  47- 29 ( 4  - 4  )

  16) Gengashvili, Giorgi   |   :   | Chkhaidze, Saba        15-  8 ( 3.5- 3.5)

  17) Shonia, Nikoloz       |   :   | Imnadze, Giorgi        41- 20 ( 3  - 3.5)

  18) Shoshiashvili, Giorgi |   :   | Aznarashvili, Giorgi   43-  4 ( 3  - 3  )

  19) Kvartskhava, Tsotne   |   :   | Chanturia, Nikoloz     31-  6 ( 3  - 3  )

  20) Murusidze, Nikoloz    |   :   | Chkhaidze, Luka        36-  7 ( 3  - 3  )

  21) Dzamunashvili, Alexan |   :   | Dgebuadze, Zviad       13- 12 ( 2.5- 3  )

  22) Kokozashvili, Luka    |   :   | Nadareishvili, Data    27- 37 ( 0.5- 3  )

  23) Sutidze, Otar         |   :   | Revazishvili, Omar     44- 11 ( 2  - 2  )

  24) Tsereteli, Andria     |   :   | Shonia, Nodar          46- 42 ( 2  - 1.5)


გოგონები:


   1) Gurjievi, Mariam      |   :   | Tsomaia, Ekaterine      4- 22 ( 6.5- 5  )

   2) Lagazauri, Tamar      |   :   | Kaviladze, Lizi        10-  8 ( 4.5- 6  )

   3) Shavshishvili, Mariam |   :   | Papashvili, Tata       18- 16 ( 6  - 4  )

   4) Kakhadze, Nino        |   :   | Partladze, Mariam       7- 17 ( 5  - 5  )

   5) Oniani, Tamar         |   :   | Stepanova, Olgha       15- 20 ( 4  - 5  )

   6) Martashvili, Ketevan  |   :   | Imerlishvili, Tamar    12-  6 ( 4.5- 4  )

   7) Iarajuli, Ana         |   :   | Skamkochaishvili, Mar   5- 19 ( 3  - 3.5)

   8) Khomeriki, Elene      |   :   | Machaidze, Mariam       9- 11 ( 2.5- 3  )

   9) Chonishvili, Eka      |   :   | Mikadze, Ani            1- 14 ( 1  - 3  )

  10) Mekvevrishvili, Maria |   :   | Getsadze, Salome       13-  3 ( 2  - 2.5)



კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 406 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  აპრილი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz