ოთხშაბათი, 24.10.2018, 00:31
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » აპრილი » 13 » საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა - U10
22:26
საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა - U10
მერვე  ტურის კენჭისყრა:

ბიჭები:

1) Shamugia, Luka        |   :   | Khvadagiani, Nika      39- 24 ( 6  - 5.5)

   2) Taturashvili, Beka    |   :   | Ioseliani, Giorgi      45- 21 ( 5.5- 5.5)

   3) Lataria, Giorgi       |   :   | Lobzhanidze, Davit     32- 33 ( 5.5- 5  )

   4) Kobakhidze, Irakli    |   :   | Gorgadze, Alexandre    26- 48 ( 5  - 5  )

   5) Apakidze, Alexandre   |   :   | Rurua, Ilia             3- 38 ( 4.5- 4.5)

   6) Elashvili, Giorgi     |   :   | Akophyan, Nika         14-  1 ( 4.5- 4  )

   7) Kavtaradze, Luka      |   :   | Chokuri, Koba          22-  9 ( 4  - 4  )

   8) Danibegashvili, Tevdo |   :   | Kukhaleishvili, Giorg  10- 29 ( 4  - 4  )

   9) Gogia, Luka           |   :   | Kvaratskhelia, Nikolo  18- 30 ( 4  - 4  )

  10) Gorgodze, Giorgi      |   :   | Garsiashvili, Lali     19- 35 ( 4  - 4  )

  11) Kuchukhidze, Luka     |   :   | Shengelia, Anri        28- 40 ( 3.5- 4  )

  12) Anuashvili, Giorgi    |   :   | Gengashvili, Giorgi     2- 15 ( 3.5- 3.5)

  13) Chkhaidze, Saba       |   :   | Kharazi, Anastasia      8- 23 ( 3.5- 3.5)

  14) Aznarashvili, Giorgi  |   :   | Kldiashvili, Giorgi     4- 25 ( 3  - 3  )

  15) Murusidze, Nikoloz    |   :   | Bregadze, Giga         36-  5 ( 3  - 3  )

  16) Chanturia, Nikoloz    |   :   | Kashakashvili, Dato     6- 47 ( 3  - 3  )

  17) Gergaia, Giorgi       |   :   | Shonia, Nikoloz        16- 41 ( 3  - 3  )

  18) Nadareishvili, Data   |   :   | Giunashvili, Guram     37- 17 ( 3  - 3  )

  19) Mashaneishvili, Giorg |   :   | Dzamunashvili, Alexan  34- 13 ( 3  - 2.5)

  20) Imnadze, Giorgi       |   :   | Revazishvili, Omar     20- 11 ( 2.5- 2  )

  21) Chkhaidze, Luka       |   :   | Tsereteli, Andria       7- 46 ( 2  - 2  )

  22) Kvartskhava, Tsotne   |   :   | Sutidze, Otar          31- 44 ( 2  - 2  )

  23) Dgebuadze, Zviad      |   :   | Shonia, Nodar          12- 42 ( 2  - 1.5)

  24) Kokozashvili, Luka    |   :   | Shoshiashvili, Giorgi  27- 43 ( 0.5- 2  )


 

გოგონები:


  1) Partladze, Mariam     |   :   | Gurjievi, Mariam       17-  4 ( 4.5- 6  )

   2) Kaviladze, Lizi       |   :   | Kakhadze, Nino          8-  7 ( 5  - 5  )

   3) Stepanova, Olgha      |   :   | Shavshishvili, Mariam  20- 18 ( 5  - 5  )

   4) Tsomaia, Ekaterine    |   :   | Imerlishvili, Tamar    22-  6 ( 4  - 4  )

   5) Skamkochaishvili, Mar |   :   | Lagazauri, Tamar       19- 10 ( 3.5- 3.5)

   6) Mikadze, Ani          |   :   | Martashvili, Ketevan   14- 12 ( 3  - 3.5)

   7) Getsadze, Salome      |   :   | Oniani, Tamar           3- 15 ( 2.5- 3  )

   8) Machaidze, Mariam     |   :   | Iarajuli, Ana          11-  5 ( 3  - 2  )

   9) Papashvili, Tata      |   :   | Mekvevrishvili, Maria  16- 13 ( 3  - 2  )

  10) Khomeriki, Elene      |   :   | Chonishvili, Eka        9-  1 ( 1.5- 1  )


კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 511 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  აპრილი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz