ოთხშაბათი, 24.10.2018, 01:19
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » აპრილი » 12 » საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა - U10
22:24
საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა - U10
მეშვიდე ტურის კენჭისყრა:

ბიჭები:

   1) Lataria, Giorgi       |   :   | Taturashvili, Beka     32- 45 ( 5  - 5  )

   2) Apakidze, Alexandre   |   :   | Shamugia, Luka          3- 39 ( 4.5- 5  )

   3) Ioseliani, Giorgi     |   :   | Elashvili, Giorgi      21- 14 ( 4.5- 4.5)

   4) Shengelia, Anri       |   :   | Khvadagiani, Nika      40- 24 ( 4  - 4.5)

   5) Gorgadze, Alexandre   |   :   | Danibegashvili, Tevdo  48- 10 ( 4  - 4  )

   6) Kvaratskhelia, Nikolo |   :   | Kobakhidze, Irakli     30- 26 ( 4  - 4  )

   7) Kharazi, Anastasia    |   :   | Lobzhanidze, Davit     23- 33 ( 3.5- 4  )

   8) Rurua, Ilia           |   :   | Chkhaidze, Saba        38-  8 ( 3.5- 3.5)

   9) Chokuri, Koba         |   :   | Gorgodze, Giorgi        9- 19 ( 3.5- 3.5)

  10) Gengashvili, Giorgi   |   :   | Gogia, Luka            15- 18 ( 3.5- 3  )

  11) Garsiashvili, Lali    |   :   | Kuchukhidze, Luka      35- 28 ( 3  - 3.5)

  12) Akophyan, Nika        |   :   | Kldiashvili, Giorgi     1- 25 ( 3  - 3  )

  13) Kukhaleishvili, Giorg |   :   | Aznarashvili, Giorgi   29-  4 ( 3  - 3  )

  14) Mashaneishvili, Giorg |   :   | Kavtaradze, Luka       34- 22 ( 3  - 3  )

  15) Bregadze, Giga        |   :   | Anuashvili, Giorgi      5-  2 ( 3  - 2.5)

  16) Shonia, Nikoloz       |   :   | Chanturia, Nikoloz     41-  6 ( 2.5- 2.5)

  17) Kashakashvili, Dato   |   :   | Murusidze, Nikoloz     47- 36 ( 2.5- 2.5)

  18) Giunashvili, Guram    |   :   | Imnadze, Giorgi        17- 20 ( 2  - 2.5)

  19) Chkhaidze, Luka       |   :   | Gergaia, Giorgi         7- 16 ( 2  - 2  )

  20) Nadareishvili, Data   |   :   | Dgebuadze, Zviad       37- 12 ( 2  - 2  )

  21) Dzamunashvili, Alexan |   :   | Kvartskhava, Tsotne    13- 31 ( 1.5- 2  )

  22) Tsereteli, Andria     |   :   | Shoshiashvili, Giorgi  46- 43 ( 1.5- 1.5)

  23) Shonia, Nodar         |   :   | Sutidze, Otar          42- 44 ( 1  - 1.5)

  24) Revazishvili, Omar    |   :   | Kokozashvili, Luka     11- 27 ( 1  - 0.5)


გოგონები:

1) Imerlishvili, Tamar   |   :   | Gurjievi, Mariam        6-  4 ( 4  - 5  )

   2) Kakhadze, Nino        |   :   | Stepanova, Olgha        7- 20 ( 5  - 4  )

   3) Shavshishvili, Mariam |   :   | Skamkochaishvili, Mar  18- 19 ( 4  - 3.5)

   4) Kaviladze, Lizi       |   :   | Mikadze, Ani            8- 14 ( 4  - 3  )

   5) Machaidze, Mariam     |   :   | Partladze, Mariam      11- 17 ( 3  - 3.5)

   6) Oniani, Tamar         |   :   | Tsomaia, Ekaterine     15- 22 ( 3  - 3  )

   7) Lagazauri, Tamar      |   :   | Papashvili, Tata       10- 16 ( 2.5- 3  )

   8) Martashvili, Ketevan  |   :   | Mekvevrishvili, Maria  12- 13 ( 2.5- 2  )

   9) Getsadze, Salome      |   :   | Khomeriki, Elene        3-  9 ( 2  - 1  )

  10) Iarajuli, Ana         |   :   | Chonishvili, Eka        5-  1 ( 1  - 1  )


კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 492 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  აპრილი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz