ოთხშაბათი, 24.10.2018, 00:32
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » აპრილი » 11 » საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა - U10
22:53
საქართველოს ჩემპიონატის პირველი ლიგა - U10

მეექვსე ტურის კენჭისყრა:

 

ჭაბუკები:

 

   1) Shamugia, Luka        |   :   | Lataria, Giorgi        39- 32 ( 4.5- 4.5)

   2) Elashvili, Giorgi     |   :   | Apakidze, Alexandre    14-  3 ( 4  - 4  )

   3) Lobzhanidze, Davit    |   :   | Taturashvili, Beka     33- 45 ( 4  - 4  )

   4) Chkhaidze, Saba       |   :   | Ioseliani, Giorgi       8- 21 ( 3.5- 3.5)

   5) Khvadagiani, Nika     |   :   | Chokuri, Koba          24-  9 ( 3.5- 3.5)

   6) Danibegashvili, Tevdo |   :   | Kharazi, Anastasia     10- 23 ( 3  - 3.5)

   7) Gogia, Luka           |   :   | Shengelia, Anri        18- 40 ( 3  - 3  )

   8) Kavtaradze, Luka      |   :   | Gorgadze, Alexandre    22- 48 ( 3  - 3  )

   9) Kobakhidze, Irakli    |   :   | Kukhaleishvili, Giorg  26- 29 ( 3  - 3  )

  10) Kvaratskhelia, Nikolo |   :   | Mashaneishvili, Giorg  30- 34 ( 3  - 3  )

  11) Anuashvili, Giorgi    |   :   | Rurua, Ilia             2- 38 ( 2.5- 2.5)

  12) Imnadze, Giorgi       |   :   | Gengashvili, Giorgi    20- 15 ( 2.5- 2.5)

  13) Gorgodze, Giorgi      |   :   | Kashakashvili, Dato    19- 47 ( 2.5- 2.5)

  14) Kuchukhidze, Luka     |   :   | Nadareishvili, Data    28- 37 ( 2.5- 2  )

  15) Dgebuadze, Zviad      |   :   | Akophyan, Nika         12-  1 ( 2  - 2  )

  16) Aznarashvili, Giorgi  |   :   | Giunashvili, Guram      4- 17 ( 2  - 2  )

  17) Gergaia, Giorgi       |   :   | Bregadze, Giga         16-  5 ( 2  - 2  )

  18) Chanturia, Nikoloz    |   :   | Murusidze, Nikoloz      6- 36 ( 2  - 2  )

  19) Kldiashvili, Giorgi   |   :   | Chkhaidze, Luka        25-  7 ( 2  - 2  )

  20) Sutidze, Otar         |   :   | Garsiashvili, Lali     44- 35 ( 1.5- 2  )

  21) Tsereteli, Andria     |   :   | Shonia, Nikoloz        46- 41 ( 1.5- 1.5)

  22) Kvartskhava, Tsotne   |   :   | Revazishvili, Omar     31- 11 ( 1  - 1  )

  23) Shoshiashvili, Giorgi |   :   | Dzamunashvili, Alexan  43- 13 ( 1  - 1  )

  24) Shonia, Nodar         |   :   | Kokozashvili, Luka     42- 27 ( 0  - 0.5)

 

 

გოგონები:

 

   1) Gurjievi, Mariam      |   :   | Kaviladze, Lizi         4-  8 ( 4  - 4  )

   2) Imerlishvili, Tamar   |   :   | Kakhadze, Nino          6-  7 ( 4  - 4  )

   3) Partladze, Mariam     |   :   | Shavshishvili, Mariam  17- 18 ( 3.5- 3  )

   4) Stepanova, Olgha      |   :   | Lagazauri, Tamar       20- 10 ( 3  - 2.5)

   5) Martashvili, Ketevan  |   :   | Skamkochaishvili, Mar  12- 19 ( 2.5- 2.5)

   6) Mikadze, Ani          |   :   | Tsomaia, Ekaterine     14- 22 ( 2.5- 2.5)

   7) Papashvili, Tata      |   :   | Getsadze, Salome       16-  3 ( 2  - 2  )

   8) Mekvevrishvili, Maria |   :   | Oniani, Tamar          13- 15 ( 2  - 2  )

   9) Chonishvili, Eka      |   :   | Machaidze, Mariam       1- 11 ( 1  - 2  )

  10) Khomeriki, Elene      |   :   | Iarajuli, Ana           9-  5 ( 0  - 1  )

 

 

 

კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 446 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  აპრილი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz