შაბათი, 24.02.2018, 23:59
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2012 » აპრილი » 19 » საქართველოს ჩემპიონატი U16; U10
21:35
საქართველოს ჩემპიონატი U16; U10

 

მეორე ტურის კენჭისყრა:

 

16 წლამდე გოგონები:

 

 

 1) Valishvili, Mariam    |   :   | Shamatava, Ana          8-  1 ( 1  - 1  )

   2) Imnadze, Nato         |   :   | Choladze, Tea           2- 11 ( 1  - 1  )

   3) Jibuti, Nata          |   :   | Khomeriki, Nino        10-  3 ( 1  - 1  )

   4) Gogishvili, Dea       |   :   | Kokhreidze, Tatia       4- 12 ( 1  - 1  )

   5) Macharashvili, Tekla  |   :   | Mumladze, Maia          6- 19 ( 1  - 1  )

   6) Mzhavia, Mariam       |   :   | Choladze, Mariam       21-  5 ( 0.5- 0.5)

   7) Tedoshvili, Ana       |   :   | Gumberidze, Nino       17-  9 ( 0.5- 0.5)

   8) Chkhaidze, Ana        |   :   | Kakutia, Ada           23-  7 ( 0  - 0  )

   9) Dakhundaridze, Nino   |   :   | Javakhishvili, Mariam  13- 18 ( 0  - 0  )

  10) Naneishvili, Dali     |   :   | Gogokhia, Nino         15- 14 ( 0  - 0  )

  11) Chanturia, Ani        |   :   | Khomeriki, Ketevan     22- 16 ( 0  - 0  )

  12) Japaridze, Elene      |   :   | Shubitidze, Mariam     24- 20 ( 0  - 0  )

 

 

16 წლამდე ჭაბუკები:

 

1) Otkhozoria, Temur     |   :   | Beradze, Irakli        12-  1 ( 1  - 1  )

   2) Kumsiashvili, Nikoloz |   :   | Burduli, Guga           2-  9 ( 1  - 1  )

   3) Mghvdeladze, Ucha     |   :   | Sibashvili, Giorgi     16-  3 ( 1  - 1  )

   4) Ebralidze, Alexandre  |   :   | Licheli, Luka           4- 13 ( 1  - 1  )

   5) Nacharyan, Saro       |   :   | Benidze, Gigla         35-  5 ( 1  - 1  )

   6) Tutisani, Noe         |   :   | Ghvamberia, Nika        8-  7 ( 1  - 1  )

   7) Bechvaia, Gabriel     |   :   | Bibichadze, Saba       31- 15 ( 1  - 1  )

   8) Keleptrishvili, Irakl |   :   | Kalandia, Amiran        6- 27 ( 0.5- 0.5)

   9) Tskhadadze, Giorgi    |   :   | Bosikashvili, Giorgi   10- 23 ( 0.5- 0.5)

  10) Giloyan, Garli        |   :   | Dotiashvili, Vasil     34- 11 ( 0.5- 0.5)

  11) Tsilosani, Sergo      |   :   | Zhordania, Saba        28- 17 ( 0.5- 0.5)

  12) Bechvaia, Giorgi      |   :   | Nagerlishvili, Luka    14- 25 ( 0  - 0  )

  13) Khubunaia, Leonti     |   :   | Gogolidze, Nugzar      18- 29 ( 0  - 0  )

  14) Muradashvili, Sergo   |   :   | Arjevanidze, Tornike   24- 19 ( 0  - 0  )

  15) Tetunashvili, Revaz   |   :   | Chraghyan, Grigor      20- 33 ( 0  - 0  )

  16) Ketiladze, Luka       |   :   | Kheladze, Ilia         26- 21 ( 0  - 0  )

  17) Bobokhidze, Shota     |   :   | Aghabalyan, Slavik     22- 30 ( 0  - 0  )

  18) Chokuri, Koba         | b :   |                        32-  0 ( 0  -    )

 

10  წლამდე გოგონები:

 

1) Tsaguria, Tinatin     |   :   | Esadze, Tamar          23-  1 ( 1  - 1  )

   2) Gegia, Mariam         |   :   | Garsiashvili, Lali     15-  7 ( 1  - 1  )

   3) Kapanadze, Sandra     |   :   | Sidamonidze, Anastasi  18-  9 ( 1  - 1  )

   4) Lagazauri, Tamar      |   :   | Esadze, Kristine       20- 14 ( 1  - 1  )

   5) Urtkmelidze, Salome   |   :   | Gogokhia, Elene        24- 16 ( 1  - 1  )

   6) Bechvaia, Maia        |   :   | Mikadze, Ani           10- 25 ( 0.5- 1  )

   7) Partladze, Mariam     |   :   | Maisuradze, Nata       22-  5 ( 0.5- 0.5)

   8) Imerlishvili, Tamar   |   :   | Pipia, Ekaterine       17-  3 ( 0.5- 0  )

   9) Vanishvili, Nana      |   :   | Tasoshvili, Tamar       2- 11 ( 0  - 0  )

  10) Iarajuli, Ana         |   :   | Darchiashvili, Nini     4- 13 ( 0  - 0  )

  11) Chkhaidze, Elene      |   :   | Khatiashvili, Lizi      6- 19 ( 0  - 0  )

  12) Davituri, Keti        |   :   | Mekvevrishvili, Maria   8- 21 ( 0  - 0  )

  13) Chkhaidze, Tamar      |   :   | Machaidze, Mariam      12- 26 ( 0  - 0  )

 

 

10 წლამდე ბიჭები:

1) Oboladze, Luka        |   :   | Jibuti, Dimitri         1-  9 ( 1  - 1  )

   2) Petriashvili, Nikoloz |   :   | Kukhaleishvili, Giorg   2- 11 ( 1  - 1  )

   3) Shedania, Saba        |   :   | Kamkia, Davit          10-  3 ( 1  - 1  )

   4) Khodashneli, Shota    |   :   | Makharadze, Tornike     4- 22 ( 1  - 1  )

   5) Elashvili, Giorgi     |   :   | Todashvili, Mate       14-  5 ( 1  - 1  )

   6) Toloraia, Teimuraz    |   :   | Nadiradze, Anton       26-  7 ( 1  - 1  )

   7) Imnadze, Giorgi       |   :   | Tsotsoria, Giorgi       6- 29 ( 0.5- 0.5)

   8) Kharazi, Henri        |   :   | Chkhetia, Ilia         30- 13 ( 0.5- 0.5)

   9) Tsagareishvili, Tato  |   :   | Kvartskhava, Tsotne    27- 20 ( 0.5- 0.5)

  10) Lomsadze, Lazare      |   :   | Nakaidze, Vache         8- 24 ( 0  - 0  )

  11) Demurkhanashvili, Gio |   :   | Tsereteli, Andria      12- 28 ( 0  - 0  )

  12) Kukhilava, Gubazi     |   :   | Janjalia, Ilia         19- 16 ( 0  - 0  )

  13) Jorbenadze, Dato      |   :   | Kevlishvili, Nika      17- 18 ( 0  - 0  )

  14) Lomsadze, Saba        |   :   | Meskhia, Alexandre     21- 23 ( 0  - 0  )

  15) Pataraia, Beka        | b :   |                        25-  0 ( 0  -

კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 530 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 2.5/2
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  აპრილი 2012  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz