ორშაბათი, 17.12.2018, 00:25
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2012 » აპრილი » 8 » საქართველოს ჩემპიონატი U08
21:24
საქართველოს ჩემპიონატი U08
მეექვსე ტურის კენჭისყრა:

8 წლამდე გოგონები:

 

 1) Beitrishvili, Salome  |   :   | Khebrelashvili, Eteri   2-  8 ( 4.5- 4  )

   2) Katamadze, Marta      |   :   | Lomaia, Diana           7- 10 ( 3.5- 4  )

   3) Gabiskiria, Elene     |   :   | Grigalashvili, Ana      5-  6 ( 3  - 3  )

   4) Mirinashvili, Mariam  |   :   | Pavliashvili, Neli     12- 13 ( 3  - 3  )

   5) Kvikvinia, Ana        |   :   | Dalbashvili, Tiko       9-  4 ( 2.5- 2  )

   6) Tqesheliadze, Lizi    |   :   | Mamporia, Mariam       14- 11 ( 2  - 2.5)

   7) Vadakaria, Tekla      |   :   | Zavrashvili, Anano     16- 17 ( 2  - 2  )

   8) Vadakaria, Barbare    |   :   | Dabrundashvili, Nino   15-  3 ( 1  - 1  )

   9) Archaia, Taso         | b :   |                         1-  0 ( 0  -    )

 

8 წლამდე  ბიჭები:

 

1) Nebieridze, Otar      |   :   | Shoshiashvili, Giorgi  29- 35 ( 4  - 5  )

   2) Tsotsoria, Giorgi     |   :   | Adamia, Jaba           42-  1 ( 4  - 4  )

   3) Gurjidze, Luka        |   :   | Potskverashvili, Prid  18- 31 ( 4  - 4  )

   4) Qorghanashvili, Alexa |   :   | Nasaridze, Tornike     32- 28 ( 4  - 4  )

   5) Dalbashvili, Levan    |   :   | Vardosanidze, Luka     10- 44 ( 3.5- 3.5)

   6) Akhalaia, Davit       |   :   | Pavliashvili, Nikoloz   2- 30 ( 3  - 3  )

   7) Loladze, Andria       |   :   | Babakishvili, Lasha    25-  5 ( 3  - 3  )

   8) Nadareishvili, Tevdor |   :   | Gilashvili, Tamaz      27- 14 ( 3  - 3  )

   9) Khvingia, Gigi        |   :   | Tatoshvili, Nodar      23- 38 ( 3  - 3  )

  10) Tskipurishvili, Davit |   :   | Kvikvinia, Teimuraz    41- 24 ( 3  - 3  )

  11) Tenadze, Luka         |   :   | Amirkhanashvili, Guka  39-  3 ( 3  - 2.5)

  12) Khimshiashvili, Luka  |   :   | Sikharulashvili, Shma  21- 36 ( 2.5- 2.5)

  13) Tetrashvili, Vasiko   |   :   | Shetsiruli, Rati       40- 34 ( 2.5- 2  )

  14) Bandzeladze, Guram    |   :   | Jabanishvili, Gela      6- 19 ( 2  - 2  )

  15) Chakhvashvili, Alexan |   :   | Khatashvili, Giorgi     8- 20 ( 2  - 2  )

  16) Dokhoian, Shota       |   :   | Gongliashvili, Zurab   12- 16 ( 2  - 2  )

  17) Khvichia, Giorgi      |   :   | Dzidzava, Luka         22- 13 ( 2  - 2  )

  18) Kapatadze, Sandro     |   :   | Giorgadze, Dudu        43- 15 ( 2  - 2  )

  19) Grigolia, Giorgi      |   :   | Kupatadze, Tornike     17- 45 ( 2  - 2  )

  20) Chachanidze, Giorgi   |   :   | Loria, Paata            7- 26 ( 1  - 1  )

  21) Chedia, Nikoloz       |   :   | Sardanashvili, Giorgi   9- 33 ( 1  - 1  )

  22) Tandilashvili, Giorgi |   :   | Devidze, Damiane       37- 11 ( 1  - 1  )

  23) Aptsiauri, Mishiko    | b :   |                         4-  0 ( 0  -    )

კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 541 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  აპრილი 2012  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz