ოთხშაბათი, 24.10.2018, 00:32
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2012 » მარტი » 5 » საქართველოს ჩ-ტი; U7;
20:30
საქართველოს ჩ-ტი; U7;

მესამე ტურის კენჭისყრა:


ბიჭები:

 

  1) Qorghanashvili, Alexa |   :   | Lomsadze, Saba         31-  2 ( 2  - 2  )

   2) Dalbashvili, Levan    |   :   | Jabanishvili, Gela      3- 16 ( 2  - 2  )

   3) Chikhladze, Rati      |   :   | Adamia, Jaba            9-  4 ( 2  - 2  )

   4) Sibashvili, Davit     |   :   | Lominadze, Giorgi      34- 26 ( 2  - 2  )

   5) Giorgadze, Giorgi     |   :   | Chelidze, Giorgi       13-  8 ( 1.5- 1.5)

   6) Lobzhanidze, Zurab    |   :   | Shetsiruli, Rati       25- 32 ( 1.5- 1.5)

   7) Jikia, Giorgi         |   :   | Ninua, Levan            1- 28 ( 1  - 1  )

   8) Antadze, Zurab        |   :   | Pirtskhalava, Luka      5- 30 ( 1  - 1  )

   9) Shonia, Giorgi        |   :   | Chkhapelia, Luka       33- 10 ( 1  - 1  )

  10) Nozadze, Ilia         |   :   | Gogidze, Nodar         29- 14 ( 1  - 1  )

  11) Utiashvili, Andria    |   :   | Tevdoradze, Luka       17- 37 ( 1  - 1  )

  12) Kapatadze, Sandro     |   :   | Tetrashvili, Vasiko    19- 36 ( 1  - 1  )

  13) Kvikvinia, Teimuraz   |   :   | Landia, Lazare         23- 24 ( 1  - 1  )

  14) Ustiashvili, Uta      |   :   | Svanidze, Jambul       38- 35 ( 1  - 1  )

  15) Gongliashvili, Zurab  |   :   | Berishvili, Mate       15-  6 ( 0  - 0  )

  16) Brekashvili, Shota    |   :   | Karichashvili, Lasha-   7- 20 ( 0  - 0  )

  17) Ghurtskaia, Luka      |   :   | Kvatashidze, Giorgi    11- 22 ( 0  - 0  )

  18) Kupatadze, Tornike    |   :   | Gilashvili, Tamaz      21- 12 ( 0  - 0  )

  19) Loria, Paata          | b :   |                        27-  0 ( 0  -    )

 

გოგონები:

  1) Chapidze, Tekla       |   :   | Beitrishvili, Salome    1- 14 ( 2  - 2  )

   2) Tasoshvili, Tamar     |   :   | Lomaia, Diana          10-  6 ( 2  - 2  )

   3) Tsertsvadze, Mariam   |   :   | Gumberidze, Lile       11-  2 ( 1  - 1  )

   4) Petruzashvili, Elene  |   :   | Katamadze, Marta        9-  4 ( 1  - 1  )

   5) Lusmanashvili, lizi   |   :   | Zaprashvili, Anano      7- 13 ( 1  - 1  )

   6) Karelidze, Nino       |   :   | Muhju, Aisa             3-  8 ( 0  - 0  )

   7) Kuprava, Ana          |   :   | Tsikarishvili, Nana     5- 12 ( 0 
კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 477 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  მარტი 2012  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz