ხუთშაბათი, 26.04.2018, 07:38
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2012 » თებერვალი » 29 » პირველი ლიგა
21:12
პირველი ლიგა
მეშვიდე ტურის შედეგები/მერვე ტურის კენჭისყრა:

ბიჭები:

    1) Varazashvili, Giorgi  | 0 :   | Chelidze, Guram        29-  6 ( 4.5- 5.5)
   2) Petriashvili, Nikoloz | 1 :   | Tavzarashvili, Giorgi  33- 40 ( 4.5- 5  )
   3) Tsagareishvili, Tato  | = :   | Kiknavelidze, Tamaz    42- 18 ( 4.5- 4.5)
   4) Chokuri, Koba         | 0 :   | Oboladze, Luka          7-  1 ( 4  - 4  )
   5) Imnadze, Giorgi       | 1 :   | Gogia, Luka            12- 10 ( 4  - 4  )
   6) Lobzhanidze, Davit    | 1 :   | Matnadze, Data         25- 27 ( 3.5- 4  )
   7) Koridze, Luka         | 1 :   | Abuladze, Sergi        22-  2 ( 3.5- 3.5)
   8) Adeishvili, Niko      | 0 :   | Kesauri, Giorgi         3- 16 ( 3.5- 3.5)
   9) Kuprava, Konstantine  | = :   | Jashi, Zurab           23- 13 ( 3.5- 3.5)
  10) Sidamonidze, Anastasi | - :   | Karelidze, Vakhtang    38- 15 ( 3.5- 3.5)
  11) Kobakhidze, Irakli    | 0 :   | Kapanadze, Nikola      19- 14 ( 3  - 3  )
  12) Kvaratskhelia, Nikolo | 1 :   | Tivadze, Sandro        24- 41 ( 3  - 3  )
  13) Tsamalashvili, Mariam | - :   | Ghlonti, Davit         43-  8 ( 3  - 2.5)
  14) Apakidze, Alexandre   | - :   | Nozadze, Luka           4- 31 ( 2.5- 2.5)
  15) Bezhuashvili, Alexand | 1 :   | Patsinashvili, Davit    5- 32 ( 2.5- 2.5)
  16) Gvazava, Giorgi       | - :   | Khodashneli, Shota     11- 17 ( 2.5- 2.5)
  17) Shengelia, Luka       | 0 :   | Taturashvili, Beka     37- 39 ( 2  - 2.5)
  18) Qupunia, Ioane        | 0 :   | Kobalia, Nika          34- 20 ( 2  - 2  )
  19) Tsiklauri, Giorgi     | 0 :   | Rurua, Ilia            44- 35 ( 2  - 2  )
  20) Narimanidze, Giorgi   | 0 :   | Shaqulashvili, Nika    30- 36 ( 1.5- 2  )
  21) Nadareishvili, Data   | 1 :   | Ghviniashvili, Tsotne  28-  9 ( 1.5- 1  )
  22) Machaidze, Tsotne     | - :   | Kochadze, Saba         26- 21 ( 1  - 0  )


გოგონები: 

  1) Sanikidze, Salome     | = :   | Gurjievi, Mariam       12-  4 ( 5.5- 3.5)
   2) Oniani, Tamar         | 1 :   | Kaviladze, Lizi        10-  8 ( 3.5- 4.5)
   3) Lagazauri, Tamar      | 1 :   | Kapanadze, Tata         9-  7 ( 3.5- 3.5)
   4) Tsaguria, Tinatin     | 1 :   | Jaghmaidze, Nino       14-  6 ( 3.5- 0  )
   5) Chonishvili, Eka      | 1 :   | Parchukidze, Tamar      1- 11 ( 3  - 3  )
   6) Stepanova, Olgha      | 1 :   | Garsiashvili, Lali     13-  2 ( 3  - 2  )
   7) Iarajuli, Ana         | 0 :   | Getsadze, Mariam        5-  3 ( 1  - 2.5)


მერვე ტურის კენჭისყრა:

ბიჭები:

 1) Chelidze, Guram       |   :   | Imnadze, Giorgi         6- 12 ( 6.5- 5  )
   2) Petriashvili, Nikoloz |   :   | Tsagareishvili, Tato   33- 42 ( 5.5- 5  )
   3) Tavzarashvili, Giorgi |   :   | Oboladze, Luka         40-  1 ( 5  - 5  )
   4) Kiknavelidze, Tamaz   |   :   | Karelidze, Vakhtang    18- 15 ( 5  - 4.5)
   5) Kesauri, Giorgi       |   :   | Varazashvili, Giorgi   16- 29 ( 4.5- 4.5)
   6) Lobzhanidze, Davit    |   :   | Koridze, Luka          25- 22 ( 4.5- 4.5)
   7) Matnadze, Data        |   :   | Chokuri, Koba          27-  7 ( 4  - 4  )
   8) Gogia, Luka           |   :   | Kuprava, Konstantine   10- 23 ( 4  - 4  )
   9) Jashi, Zurab          |   :   | Kvaratskhelia, Nikolo  13- 24 ( 4  - 4  )
  10) Kapanadze, Nikola     |   :   | Adeishvili, Niko       14-  3 ( 4  - 3.5)
  11) Abuladze, Sergi       |   :   | Khodashneli, Shota      2- 17 ( 3.5- 3.5)
  12) Nozadze, Luka         |   :   | Bezhuashvili, Alexand  31-  5 ( 3.5- 3.5)
  13) Taturashvili, Beka    |   :   | Ghlonti, Davit         39-  8 ( 3.5- 3.5)
  14) Kobalia, Nika         |   :   | Kobakhidze, Irakli     20- 19 ( 3  - 3  )
  15) Shaqulashvili, Nika   |   :   | Rurua, Ilia            36- 35 ( 3  - 3  )
  16) Tivadze, Sandro       |   :   | Nadareishvili, Data    41- 28 ( 3  - 2.5)
  17) Patsinashvili, Davit  |   :   | Tsiklauri, Giorgi      32- 44 ( 2.5- 2  )
  18) Ghviniashvili, Tsotne |   :   | Qupunia, Ioane          9- 34 ( 1  - 2  )
  19) Kochadze, Saba        |   :   | Shengelia, Luka        21- 37 ( 1  - 2  )
  20) Narimanidze, Giorgi   | b :   |                        30-  0 ( 1.5-    )



გოგონები:


   1) Kapanadze, Tata       |   :   | Sanikidze, Salome       7- 12 ( 3.5- 6  )
   2) Tsaguria, Tinatin     |   :   | Lagazauri, Tamar       14-  9 ( 4.5- 4.5)
   3) Kaviladze, Lizi       |   :   | Getsadze, Mariam        8-  3 ( 4.5- 3.5)
   4) Garsiashvili, Lali    |   :   | Oniani, Tamar           2- 10 ( 2  - 4.5)
   5) Gurjievi, Mariam      |   :   | Chonishvili, Eka        4-  1 ( 4  - 4  )
   6) Stepanova, Olgha      |   :   | Iarajuli, Ana          13-  5 ( 4  - 1  )
   7) Parchukidze, Tamar    |   :   | Jaghmaidze, Nino       11-  6 ( 3  - 0  )
კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 455 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 4.0/3
სულ კომენტარები: 1
1  
rodis unda dadot mecxre turis kenchisyra!

სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  თებერვალი 2012  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz