ორშაბათი, 17.12.2018, 01:06
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » ნოემბერი » 18 » პირველი ლიგის შესარჩევი...
21:33
პირველი ლიგის შესარჩევი...
III  ტურის კენჭისყრა:


  1    Sibashvili Giorgi   ( 2 ) - Nadirashvili Shalva ( 2 )    15-  6       

  2    Qumsiashvili Nikoloz( 2 ) - Gvamberia Nika      ( 2 )     7- 17       

  3    Imnadze Nato        ( 2 ) - Keleptrishvili Irakl( 2 )    11- 19       

  4    Mangiashvili Otar   ( 2 ) - Machaidze Paata     ( 2 )    21- 12       

  5    Kuchava Ana         ( 2 ) - Burduli Guga        ( 2 )    13- 20       

  6    Mujirishvili Giorgi ( 2 ) - Kobeshavidze Lika   ( 2 )    67- 14       

  7    Bechvaia Giorgi     ( 1«) - Kvaratskhelia Dimitr( 1«)    31-  4       

  8    Bakhtadze Levan     ( 1«) - Otkhozoria Temur    ( 1«)     5- 29       

  9    Jalabadze Natia     ( 1«) - Tskhadadze Giorgi   ( 1«)     9- 26       

 10    Bobokhidze Shota    ( 1«) - Tsomaia Sergo       ( 1«)    37- 16       

 11    Choladze Mariam     ( 1«) - Pareishvili Sergo   ( 1«)    23- 69       

 12    Bibilashvili Zurab  ( 1«) - Bezhentsevi Boris   ( 1«)    52- 22       

 13    Shubitidze Mariam   ( 1 ) - Patsia Zviad        ( 1 )    44-  2        

 14    Gugulashvili Tamaz  ( 1 ) - Kalandia Amiran     ( 1 )     3- 41       

 15    Dolenjashvili Giorgi( 1 ) - Ebralidze Aleqsandre( 1 )    56- 18       

 16    Arzumanovi Vagan    ( 1 ) - Belqania Giorgi     ( 1 )    27- 43       

 17    Khutsishvili Levan  ( 1 ) - Lortkipanidze Giorgi( 1 )    62- 28       

 18    Qitesashvili Gia    ( 1 ) - Mamulaishvili Tsotne( 1 )    63- 30       

 19    Licheli Luka        ( 1 ) - Gorgodze Tariel     ( 1 )    33- 58       

 20    Naneishvili Dali    ( 1 ) - Chigogidze Nika     ( 1 )    68- 35       

 21    Bechvaia Gabriel    ( 1 ) - Shamatava Ana       ( 1 )    50- 10       

 22    Dotiashvili Vasil   ( 1 ) - Chanturia Lasha     ( 1 )    25- 54       

 23    Chkhaidze Ana       ( 1 ) - Sichinava Davit     ( 1 )    46-  8       

 24    Gabeskiria Amiran   ( 1 ) - Suladze Amiran      ( 1 )    57- 24       

 25    Zardiashvili Akaki  ( 1 ) - Mumladze Maia       ( 1 )    76- 40       

 26    Madzgarashvili Sandr( 1 ) - Mgvdeladze Ucha     ( 1 )    64- 32       

 27    Rekhviashvili Konsta( 1 ) - Tetunashvili Revaz  ( 0«)    71- 38       

 28    Modrekiladze Beqa   ( 0«) - Chakvetadze Archil  ( 0«)    42- 53       

 29    Shavidze Archil     ( 0«) - Ananiashvili Levan  ( 0«)    72- 49       

 30    Simonishvili Shalva ( 0«) - Bezhuashvili Aleqsan( 0«)    73- 51       

 31    Choladze Tea        ( 0 ) - Dodelia Temur       ( 0«)    34- 55       

 32    Khodashneli Shota   ( 0 ) - Arjevanidze Tornike ( 0 )    61- 36       

 33    Makhviladze tamaz   ( 0 ) - Khomeriki Qetevan   ( 0 )    65- 39       

 34    Mamedovi Abdula     ( 0 ) - Petriashvili Elene  ( 0 )    66- 45       

 35    Kucherovi Petre     ( 0 ) - Absaridze Gigi      ( 0 )    70- 47       

 36    Gotsiridze Giorgi   ( 0 ) - Tavzarashvili Giorgi( 0 )    59- 74       

 37    Tsomaia Nikoloz     ( 0 ) - Khidesheli Shalva   ( 0 )    75- 60       

 38                                                                            

Loss by default: 1 Chitadze Roman            , 48 Abuladze Sergi            
კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 570 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  ნოემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz