შაბათი, 24.02.2018, 23:51
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » ნოემბერი » 8 » პირველი ლიგის შესარჩევი
19:47
პირველი ლიგის შესარჩევი

მესამე ტურის კენჭისყრა:

  1) Bobokhidze, Shota | : | Sibashvili, Giorgi 11- 4 ( 2 - 2 )
2) Tsomaia, Sergo | : | Belkania, Giorgi 5- 18 ( 2 - 2 )
3) Pareishvili, Sergo | : | Khakhutashvili, Alexa 29- 6 ( 2 - 2 )
4) Chkhaidze, Nikoloz | : | Chanadiri, Avtandil 1- 24 ( 1.5- 1.5)
5) Bibichadze, Saba | : | Tsomaia, Nikoloz 9- 31 ( 1.5- 1.5)
6) Lortkipanidze, Giorgi | : | Chelidze, Guram 7- 25 ( 1 - 1 )
7) Ananiashvili, Levan | : | Amiridze, Saba 21- 8 ( 1 - 1 )
8) Modrekiladze, Beka | : | Nagerlishvili, Luka 17- 12 ( 1 - 1 )
9) Bosikashvili, Giorgi | : | Bezhuashvili, Alexand 13- 22 ( 1 - 1 )
10) Rekhviashvili, Konsta | : | Tetunashvili, Revaz 30- 14 ( 1 - 1 )
11) Dolenjashvili, Giorgi | : | Mumladze, Maia 26- 15 ( 1 - 1 )
12) Javakhishvili, Mariam | : | Machaidze, Paata 19- 2 ( 0.5- 0.5)
13) Ketiladze, Luka | : | Bukia, Koka 16- 23 ( 0.5- 0.5)
14) Biermann, Florian | : | Jibuti, Levan 3- 20 ( 0 - 0 )
15) Gorgodze, Tariel | : | Arjevanidze, Tornike 27- 10 ( 0 - 0 )
16) Mukhiguli, Mikheil | b : | 28- 0 ( 0 - )


მეორე ტურის შედეგები:

 1) Tsomaia, Nikoloz | = : | Chkhaidze, Nikoloz 31- 1 ( 1 - 1 )

2) Sibashvili, Giorgi | 1 : | Bosikashvili, Giorgi 4- 13 ( 1 - 1 )
3) Nagerlishvili, Luka | 0 : | Tsomaia, Sergo 12- 5 ( 1 - 1 )
4) Khakhutashvili, Alexa | 1 : | Mumladze, Maia 6- 15 ( 1 - 1 )
5) Belkania, Giorgi | 1 : | Lortkipanidze, Giorgi 18- 7 ( 1 - 1 )
6) Chelidze, Guram | 0 : | Bobokhidze, Shota 25- 11 ( 1 - 1 )
7) Machaidze, Paata | 0 : | Pareishvili, Sergo 2- 29 ( 0.5- 1 )
8) Amiridze, Saba | = : | Modrekiladze, Beka 8- 17 ( 0.5- 0.5)
9) Bukia, Koka | 0 : | Bibichadze, Saba 23- 9 ( 0.5- 0.5)
10) Chanadiri, Avtandil | 1 : | Biermann, Florian 24- 3 ( 0.5- 0 )
11) Arjevanidze, Tornike | 0 : | Ananiashvili, Levan 10- 21 ( 0 - 0 )
12) Tetunashvili, Revaz | 1 : | Gorgodze, Tariel 14- 27 ( 0 - 0 )
13) Ketiladze, Luka | = : | Javakhishvili, Mariam 16- 19 ( 0 - 0 )
14) Jibuti, Levan | 0 : | Dolenjashvili, Giorgi 20- 26 ( 0 - 0 )
15) Bezhuashvili, Alexand | 1 : | Mukhiguli, Mikheil 22- 28 ( 0 - 0 )
16) Rekhviashvili, Konsta | b : | 30- 0 ( 0 - )
კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 377 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  ნოემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz