ოთხშაბათი, 24.10.2018, 00:54
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » ნოემბერი » 13 » მერვე ტურის კენჭისყრა
19:45
მერვე ტურის კენჭისყრა

მერვე ტურის კენჭისყრა:

   1) Khakhutashvili, Alexa |   :   | Chkhaidze, Nikoloz      6-  1 ( 5  - 6  )

   2) Sibashvili, Giorgi    |   :   | Amiridze, Saba          4-  8 ( 5.5- 4.5)

   3) Bibichadze, Saba      |   :   | Tsomaia, Sergo          9-  5 ( 4.5- 5.5)

   4) Pareishvili, Sergo    |   :   | Bosikashvili, Giorgi   29- 13 ( 4.5- 5  )

   5) Dolenjashvili, Giorgi |   :   | Lortkipanidze, Giorgi  26-  7 ( 4  - 4  )

   6) Tsomaia, Nikoloz      |   :   | Bobokhidze, Shota      31- 11 ( 4  - 4  )

   7) Belkania, Giorgi      |   :   | Chelidze, Guram        18- 25 ( 3.5- 4  )

   8) Machaidze, Paata      |   :   | Arjevanidze, Tornike    2- 10 ( 3.5- 3.5)

   9) Rekhviashvili, Konsta |   :   | Mukhiguli, Mikheil     30- 28 ( 3.5- 3.5)

  10) Nagerlishvili, Luka   |   :   | Biermann, Florian      12-  3 ( 3  - 3  )

  11) Jibuti, Levan         |   :   | Tetunashvili, Revaz    20- 14 ( 3  - 3  )

  12) Javakhishvili, Mariam |   :   | Modrekiladze, Beka     19- 17 ( 3  - 3  )

  13) Bezhuashvili, Alexand |   :   | Bukia, Koka            22- 23 ( 2  - 3  )

  14) Ketiladze, Luka       |   :   | Ananiashvili, Levan    16- 21 ( 2.5- 2  )

  15) Mumladze, Maia        |   :   | Gorgodze, Tariel       15- 27 ( 2  - 1  )


მეშვიდე ტურის შედეგები:

   1) Chkhaidze, Nikoloz    | 1 :   | Bibichadze, Saba        1-  9 ( 5  - 4.5)

   2) Tsomaia, Sergo        | = :   | Pareishvili, Sergo      5- 29 ( 5  - 4  )

   3) Lortkipanidze, Giorgi | 0 :   | Sibashvili, Giorgi      7-  4 ( 4  - 4.5)

   4) Bobokhidze, Shota     | 0 :   | Khakhutashvili, Alexa  11-  6 ( 4  - 4  )

   5) Bosikashvili, Giorgi  | 1 :   | Rekhviashvili, Konsta  13- 30 ( 4  - 3.5)

   6) Belkania, Giorgi      | 0 :   | Amiridze, Saba         18-  8 ( 3.5- 3.5)

   7) Mukhiguli, Mikheil    | = :   | Machaidze, Paata       28-  2 ( 3  - 3  )

   8) Biermann, Florian     | 0 :   | Chelidze, Guram         3- 25 ( 3  - 3  )

   9) Tsomaia, Nikoloz      | 1 :   | Nagerlishvili, Luka    31- 12 ( 3  - 3  )

  10) Tetunashvili, Revaz   | 0 :   | Dolenjashvili, Giorgi  14- 26 ( 3  - 3  )

  11) Arjevanidze, Tornike  | 1 :   | Ketiladze, Luka        10- 16 ( 2.5- 2.5)

  12) Bukia, Koka           | = :   | Jibuti, Levan          23- 20 ( 2.5- 2.5)

  13) Modrekiladze, Beka    | 1 :   | Mumladze, Maia         17- 15 ( 2  - 2  )

  14) Ananiashvili, Levan   | 0 :   | Javakhishvili, Mariam  21- 19 ( 2  - 2  )

  15) Gorgodze, Tariel      | 0 :   | Bezhuashvili, Alexand  27- 22 ( 1  - 1  )


კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 454 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  ნოემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz