ხუთშაბათი, 22.02.2018, 08:26
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » ნოემბერი » 9 » მეოთხე ტურის კენჭისყრა:
21:13
მეოთხე ტურის კენჭისყრა:
მეოთხე  ტურის კენჭისყრა:

|  1) GEO    1956 Sibashvili, Giorgi        |   :   | Pareishvili, Sergo                GEO   4- 29 ( 3  - 3  ) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

|  2) GEO    2152 Chkhaidze, Nikoloz        |   :   | Tsomaia, Sergo            1956    GEO   1-  5 ( 2.5- 3  ) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

|  3) GEO    1799 Khakhutashvili, Alexandre |   :   | Bibichadze, Saba          1687    GEO   6-  9 ( 2  - 2.5) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

|  4) GEO    1714 Amiridze, Saba            |   :   | Bosikashvili, Giorgi      1577    GEO   8- 13 ( 2  - 2  ) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

|  5) GEO    1583 Nagerlishvili, Luka       |   :   | Bobokhidze, Shota         1591    GEO  12- 11 ( 2  - 2  ) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

|  6) GEO    1501 Belkania, Giorgi          |   :   | Rekhviashvili, Konstantin         GEO  18- 30 ( 2  - 1.5) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

|  7) GEO    1998 Machaidze, Paata          |   :   | Bukia, Koka                       GEO   2- 23 ( 1.5- 1.5) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

|  8) GEO         Chanadiri, Avtandil       |   :   | Lortkipanidze, Giorgi     1744    GEO  24-  7 ( 1.5- 1.5) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

|  9) GEO    1568 Tetunashvili, Revaz       |   :   | Chelidze, Guram                   GEO  14- 25 ( 1.5- 1.5) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

| 10) GEO    1540 Mumladze, Maia            |   :   | Tsomaia, Nikoloz                  GEO  15- 31 ( 1.5- 1.5) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

| 11) GEO         Dolenjashvili, Giorgi     |   :   | Modrekiladze, Beka        1511    GEO  26- 17 ( 1.5- 1  ) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

| 12) GEO         Bezhuashvili, Alexandre   |   :   | Biermann, Florian         1968    ISR  22-  3 ( 1  - 1  ) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

| 13) GEO         Mukhiguli, Mikheil        |   :   | Ananiashvili, Levan               GEO  28- 21 ( 1  - 1  ) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

| 14) GEO    1591 Arjevanidze, Tornike      |   :   | Javakhishvili, Mariam     1484    GEO  10- 19 ( 0.5- 0.5) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

| 15) GEO         Gorgodze, Tariel          |   :   | Ketiladze, Luka           1516    GEO  27- 16 ( 0.5- 0.5) |

|-------------------------------------------|-------|-----------------------------------------------------------|

| 16) GEO    1284 Jibuti, Levan             | b :   |                                        20-  0 ( 0  -    ) |



მესამე ტურის შედეგები:


1) Bobokhidze, Shota     | 0 :   | Sibashvili, Giorgi     11-  4 ( 2  - 2  )

   2) Tsomaia, Sergo        | 1 :   | Belkania, Giorgi        5- 18 ( 2  - 2  )

   3) Pareishvili, Sergo    | 1 :   | Khakhutashvili, Alexa  29-  6 ( 2  - 2  )

   4) Chkhaidze, Nikoloz    | 1 :   | Chanadiri, Avtandil     1- 24 ( 1.5- 1.5)

   5) Bibichadze, Saba      | 1 :   | Tsomaia, Nikoloz        9- 31 ( 1.5- 1.5)

   6) Lortkipanidze, Giorgi | = :   | Chelidze, Guram         7- 25 ( 1  - 1  )

   7) Ananiashvili, Levan   | 0 :   | Amiridze, Saba         21-  8 ( 1  - 1  )

   8) Modrekiladze, Beka    | 0 :   | Nagerlishvili, Luka    17- 12 ( 1  - 1  )

   9) Bosikashvili, Giorgi  | 1 :   | Bezhuashvili, Alexand  13- 22 ( 1  - 1  )

  10) Rekhviashvili, Konsta | = :   | Tetunashvili, Revaz    30- 14 ( 1  - 1  )

  11) Dolenjashvili, Giorgi | = :   | Mumladze, Maia         26- 15 ( 1  - 1  )

  12) Javakhishvili, Mariam | 0 :   | Machaidze, Paata       19-  2 ( 0.5- 0.5)

  13) Ketiladze, Luka       | 0 :   | Bukia, Koka            16- 23 ( 0.5- 0.5)

  14) Biermann, Florian     | 1 :   | Jibuti, Levan           3- 20 ( 0  - 0  )

  15) Gorgodze, Tariel      | = :   | Arjevanidze, Tornike   27- 10 ( 0  - 0  )

  16) Mukhiguli, Mikheil    | b :   |                        28-  0 ( 0  -    

კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 449 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  ნოემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz