შაბათი, 24.02.2018, 23:50
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » დეკემბერი » 29 » ლომაიას მემორიალი -VII ტურის კენჭისყრა (U12)
18:15
ლომაიას მემორიალი -VII ტურის კენჭისყრა (U12)

12 წლამდე გოგონები: 

  1    Jibuti Nata         ( 6 ) - Janiashvili Mari    ( 4 )     8- 14       

  2    Naneishvili Dali    ( 4«) - Shubitidze Mariam   ( 4 )    11-  4       

  3    Oniani Tamar        ( 4 ) - Javakhishvili Mariam( 3«)     7- 13       

  4    Tvalavadze Mariam   ( 3«) - Getsadze Mariam     ( 3 )     5- 16       

  5    Khutsurauli Salome  ( 3 ) - Tsomaia Ekaterine   ( 3 )     3- 10       

  6    Tsaguria Tika       ( 3 ) - Melashvili Nini     ( 3 )    12-  9       

  7    Sanikidze Salome    ( 2«) - Razmadze Nino       ( 2 )     2- 15       

  8    Topuria Mariam      ( 1 ) - Bechvaia Madona     ( 1 )     1- 17       

Bye            : 6 Mchedlishvili Nino       

12 წლამდე ბიჭები:  

1    Amiridze Saba       ( 5«) - Tavzarashv. Giorgi  ( 5«)    32- 18       

  2    Chelidze Guram      ( 5 ) - Mukhiguli Mikheil   ( 5 )    38- 20       

  3    Tsomaia Nikoloz     ( 4«) - Todashvili Mate     ( 4 )    21-  9       

  4    Licheli Luka        ( 4 ) - Lomaia Dimitri      ( 4 )    19- 45        

  5    Chakvetadze Archil  ( 4 ) - Khositashvili Devi  ( 4 )    48- 27       

  6    Oboladze Luka       ( 4 ) - Khitirishvili Zaqro ( 4 )    34- 12       

  7    Bukia Koka          ( 3«) - Matnadze Data       ( 3«)     2- 37       

  8    Kiknavelidze Tamaz  ( 3«) - Nadiradze Anton     ( 3«)     1- 35       

  9    Shamugia Luka       ( 3«) - Kuprava Konstant    ( 3 )    41-  4       

 10    Glonti Data         ( 3 ) - Shonia Nodar        ( 3 )    28- 44       

 11    Jibuti Dimitri      ( 3 ) - Shinjikashvili Giorg( 3 )    39- 30       

 12    Lachashvili Iakob   ( 3 ) - Qoridze Luka        ( 3 )    13- 33       

 13    Bezhuashvili Leqso  ( 3 ) - Gogoladze Giorgi    ( 3 )    26- 36       

 14    Kipshidze Giorgi    ( 3 ) - Chkhaidze Saba      ( 3 )    31-  8       

 15    Shonia Nikoloz      ( 2«) - Varazashvili Giorgi ( 2«)    43- 11       

 16    Lataria Giorgi      ( 2«) - Abuladze Sergi      ( 2«)    42-  6       

 17    Gogia Luka          ( 2«) - Adeishvili Niko     ( 2«)     7- 29        

 18    Tsinadze Zura       ( 2 ) - Qobalia Nika        ( 2 )    46-  5       

 19    Esebua Tsotne       ( 2 ) - Tsitelashvili Vano  ( 2 )    40-  3       

 20    Tvaltvadze Giorgi   ( 2 ) - Oniani saba         ( 1«)    16- 10       

 21    Agamiriani Dimitri  ( 1«) - Patsinashvili Devi  ( 1«)    15- 49       


კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 356 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  დეკემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz