ხუთშაბათი, 26.04.2018, 07:47
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » დეკემბერი » 29 » ლომაიას მემორიალი -VI ტურის კენჭისყრა (U8)
01:04
ლომაიას მემორიალი -VI ტურის კენჭისყრა (U8)
8 წლამდე გოგონები:

1    Lomaia Diana        ( 5 ) - Garsiashvili Lali   ( 4 )    27- 29       

  2    Mchedlishvili Salome( 4 ) - Davituri Qeti       ( 4 )    26-  1       

  3    Mirinashvili Mari   ( 4 ) - Papashvili Tata     ( 3«)    22- 19       

  4    Beitrishvili Salome ( 3 ) - Khebrelashv. Eter   ( 3 )     8-  5       

  5    Pipia Kato          ( 3 ) - Gabisonia Marita    ( 3 )    10- 13       

  6    Utmelidze Salome    ( 3 ) - Tasoshvili Tamuna   ( 3 )     4-  7       

  7    Giorgadze Salome    ( 2«) - Jamarauli Salome    ( 2 )     6- 16       

  8    Mgebrishvili Mari   ( 2 ) - Chakvetadze Tiko    ( 2 )     2- 21       

  9    Qatamadze Marta     ( 2 ) - Ereqashvili Nino    ( 2 )    18- 17       

 10    Maisuradze mariam   ( 2 ) - Somkhishvili Elene  ( 2 )    12- 20       

 11    Skrule Medea        ( 1 ) - Gelashvili Nato     ( 1«)    14-  3       

 12    Narmania Megi       ( 1 ) - Tushuri             ( 2 )    24- 28 


  8 წლამდე ბიჭები: 

 1    Qukhilava Gubaz     ( 5 ) - Lomsadze Saba       ( 4«)   101- 17       

  2    Lomsadze Lazare     ( 4«) - Kacharava Nika      ( 4«)    18- 30       

  3    Tsotsoria Giorgi    ( 4 ) - Gelashvili Demetre  ( 4 )    46- 21       

  4    Gurjidze Luka       ( 4 ) - Gabunia Dato        ( 4 )    10- 47       

  5    Chelidze Giorgi     ( 4 ) - Demurkhanash.Giorgi ( 4 )    63- 23       

  6    Japaridze Mikael    ( 4 ) - Jiqia Giorgi        ( 4 )     8- 34       

  7    Khodashneli Shota   ( 4 ) - Pataraia Beqa       ( 4 )    86- 29       

  8    Chkhapelia Luka     ( 3«) - Chakhavash.Aleqsandr( 3«)    62-  7       

  9    Saroiani Nika       ( 3«) - Khatiashvili Sandro ( 3«)    40- 70       

 10    Loladze Andria      ( 3«) - Tsagareli Nika      ( 3«)    71- 27       

 11    Tsereteli Tornike   ( 3«) - Bakhtadze Nika      ( 3«)    32- 64       

 12    Machavariani Giorgi ( 3 ) - Shoshiashvili Giorgi( 3«)     5- 92       

 13    Kapatadze Sandro    ( 3 ) - Kevlishvili Nikoloz ( 3 )    44-  9        

 14    Jorbenadze Dato     ( 3 ) - Maisuradze Erekle   ( 3 )    20- 49       

 15    Nebieridze Otar     ( 3 ) - Chkhaidze Luka      ( 3 )    50- 31       

 16    Babakishvili Lasha  ( 3 ) - Qoraia Sandro       ( 3 )    68- 41       

 17    Kuprashvili Ramaz   ( 3 ) - Razmadze Dato       ( 3 )    61- 19       

 18    Metreveli Temur     ( 3 ) - Zalikaniani Luka    ( 3 )    24- 54       

 19    Gugushvili Giorgi   ( 3 ) - Shoshiashvili Ilia  ( 3 )    36- 58       

 20    Pavliashvili Nika   ( 3 ) - Kvikvinia Irakli    ( 3 )    38- 96       

 21    Kurtanidze Nika     ( 3 ) - Cheishvili Nikoloz  ( 3 )    69- 43       

 22    Lobzhanidze Tornike ( 3 ) - Javakhishvili Giorgi( 3 )    48- 13       

 23    Gugushvili Leqso    ( 2«) - Iordanishvili Temur ( 2«)    52-100       

 24    Tetrashvili Vasiko  ( 2«) - Dalbashvili Levan   ( 2«)     2- 53       

 25    Gelashvili Dato     ( 2«) - Gachechiladze Sandro( 2«)    78- 25       

 26    Gelashvili Vakhtang ( 2«) - Chkuaseli Dimitri   ( 2«)    14- 98        

 27    Chachanidze Giorgi  ( 2 ) - Oboladze Nika       ( 2 )    28- 81       

 28    Nasaridze Tornike   ( 2 ) - Korganashv.Aleqsandr( 2 )    87- 39       

 29    Bukia Giorgi        ( 2 ) - Mamaladze Sandro    ( 2 )    95- 66       

 30    Oqropiridze Levan   ( 2 ) - Japaridze Rezi      ( 2 )    16- 77       

 31    Jiqia Data          ( 2 ) - Khimshiashvili Luka ( 2 )    59- 91       

 32    Mkheidze Dachi      ( 2 ) - Jishkariani Saba    ( 2 )    97- 72       

 33    Gogichaishvili Saba ( 2 ) - Kvantaliani Guga    ( 2 )    79- 56       

 34    Lortkipanidze Giorgi( 2 ) - Tandilashvili Giorgi( 2 )    73- 88       

 35    Shoshiashvili Saba  ( 2 ) - Buleishvili Andria  ( 2 )    57- 83       

 36    Mukhigulashvili Davi( 1«) - Sharikadze Niko     ( 2 )    42- 93       

 37    Chkuaseli Archil    ( 1«) - Giorgadze Luka      ( 1«)    99- 45       

 38    Barbaqadze Sandro   ( 1«) - Zhorzholiani Dimitri( 1«)    12- 60       

 39    Skhirtladze Giorgi  ( 1«) - Chokheli Tornike    ( 1«)    65- 11       

 40    Amirkhanash.Guka    ( 1«) - Vanishvili Nikoloz  ( 1«)    84- 37       

 41    Ujmajuridze Giorgi  ( 1 ) - Devidze Damiane     ( 1 )     6-102       

 42    Khrikuli Guram      ( 1 ) - Aptsiauri Mishiko   ( 1 )    55-  1        

 43    Shalamberidze Giorgi( 1 ) - Manjavidze Andria   ( 1 )    75- 26       

 44    Loria Paata         ( 1 ) -                     ( 1 )     4- 94       

 45    Gogoladze Sandro    ( 1 ) - Oboladze Aleqs      ( 0«)    82- 80       

 46    Metreveli Andria    ( 0 ) - Bichashvili Data    ( 0 )    74-  3       

 

        

კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 374 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  დეკემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz