ოთხშაბათი, 24.10.2018, 00:31
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » დეკემბერი » 26 » ლომაიას მემორიალი - IV ტურის კენჭისყრა (U12)
19:02
ლომაიას მემორიალი - IV ტურის კენჭისყრა (U12)


12 წლამდე გოგონები:

  1    Jibuti Nata         ( 3 ) - Naneishvili Dali    ( 3 )     8- 11       

  2    Mchedlishvili Nino  ( 2 ) - Tsomaia Ekaterine   ( 2 )     6- 10       

  3    Tsaguria Tika       ( 2 ) - Oniani Tamar        ( 2 )    12-  7       

  4    Janiashvili Mari    ( 2 ) - Khutsurauli Salome  ( 2 )    14-  3       

  5    Tvalavadze Mariam   ( 1«) - Melashvili Nini     ( 2 )     5-  9       

  6    Bechvaia Madona     ( 1 ) - Razmadze Nino       ( 1 )    17- 15       

  7    Shubitidze Mariam   ( 1 ) - Getsadze Mariam     ( 1 )     4- 16       

  8    Javakhishvili Mariam( 1 ) - Sanikidze Salome    ( 0«)    13-  2        

Bye            : 1 Topuria Mariam            ,

12 წლამდე ბიჭები:


1    Amiridze Saba       ( 3 ) - Licheli Luka        ( 3 )    32- 19       

  2    Khitirishvili Zaqro ( 2«) - Tsomaia Nikoloz     ( 3 )    12- 21       

  3    Mukhiguli Mikheil   ( 2«) - Khositashvili Devi  ( 2«)    20- 27       

  4    Tavzarashv. Giorgi  ( 2«) - Todashvili Mate     ( 2 )    18-  9       

  5    Chkhaidze Saba      ( 2 ) - Jibuti Dimitri      ( 2 )     8- 39       

  6    Bezhuashvili Leqso  ( 2 ) - Shamugia Luka       ( 2 )    26- 41       

  7    Chakvetadze Archil  ( 2 ) - Nadiradze Anton     ( 2 )    48- 35       

  8    Glonti Data         ( 2 ) - Shonia Nikoloz      ( 2 )    28- 43       

  9    Oboladze Luka       ( 2 ) - Lomaia Dimitri      ( 2 )    34- 45       

 10    Matnadze Data       ( 2 ) - Qoridze Luka        ( 2 )    37- 33       

 11    Chelidze Guram      ( 2 ) - Gogia Luka          ( 1«)    38-  7       

 12    Bukia Koka          ( 1«) - Varazashvili Giorgi ( 1«)     2- 11       

 13    Gogoladzwe Giorgi   ( 1«) - Patsinashvili Devi  ( 1«)    36- 49       

 14    Abuladze Sergi      ( 1 ) - Esebua Tsotne       ( 1 )     6- 40       

 15    Kuprava Konstant    ( 1 ) - Agamiriani Dimitri  ( 1 )     4- 15       

 16    Shakulashvili Nika  ( 1 ) - Kiknavelidze Tamaz  ( 1 )    24-  1       

 17    Lataria Giorgi      ( 1 ) - Lachashvili Iakob   ( 1 )    42- 13       

 18    Oniani saba         ( 1 ) - Tsinadze Zura       ( 1 )    10- 46       

 19    Shinjikashvili Giorg( 1 ) - Tsitelashvili Vano  ( 1 )    30-  3       

 20    Narimanidze Giorgi  ( 0«) - Adeishvili Niko     ( 1 )    23- 29       

 21    Shonia Nodar        ( 0«) - Qobalia Nika        ( 0«)    44-  5        

 22    Kolbaia Nika        ( 0 ) - Kipshidze Giorgi    ( 0 )    14- 31                                                                               

Loss by default: 17 Karelidze Vakhtang   

Bye            : 16 Tvaltvadze Giorgi         


 


კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 489 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  დეკემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz