ოთხშაბათი, 24.10.2018, 00:31
sophie nikoladze
მოგესალმები სტუმარი | RSS
Block title
Block title
ტურნირები [448]
უცხოეთი [173]
პროგრამები [2]
იუმორი [0]
საინტერესო [19]
ინტერვიუ [5]
ვიდეო [2]
სიახლე [42]
კალენდარი [0]
კალენდარი [1]
მერიის თასი–დებულება [4]
მაია ჩიბურდანიძის თასი–დებულება [2]
ოლიმპიადა
შესვლის ფორმა
Block title
მთავარი » 2011 » ნოემბერი » 14 » IX ტურის კენჭისყრა
21:33
IX ტურის კენჭისყრა
IX  ტურის კენჭისყრა:

   1) Khakhutashvili, Alexa |   :   | Sibashvili, Giorgi      6-  4 ( 6  - 6.5)

   2) Chkhaidze, Nikoloz    |   :   | Bosikashvili, Giorgi    1- 13 ( 6  - 6  )

   3) Tsomaia, Sergo        |   :   | Tsomaia, Nikoloz        5- 31 ( 5.5- 5  )

   4) Lortkipanidze, Giorgi |   :   | Bibichadze, Saba        7-  9 ( 5  - 5.5)

   5) Amiridze, Saba        |   :   | Pareishvili, Sergo      8- 29 ( 4.5- 4.5)

   6) Arjevanidze, Tornike  |   :   | Belkania, Giorgi       10- 18 ( 4.5- 4.5)

   7) Chelidze, Guram       |   :   | Rekhviashvili, Konsta  25- 30 ( 4  - 4.5)

   8) Bobokhidze, Shota     |   :   | Javakhishvili, Mariam  11- 19 ( 4  - 4  )

   9) Tetunashvili, Revaz   |   :   | Nagerlishvili, Luka    14- 12 ( 4  - 4  )

  10) Mukhiguli, Mikheil    |   :   | Dolenjashvili, Giorgi  28- 26 ( 3.5- 4  )

  11) Biermann, Florian     |   :   | Ketiladze, Luka         3- 16 ( 3  - 3.5)

  12) Bukia, Koka           |   :   | Mumladze, Maia         23- 15 ( 3  - 3  )

  13) Modrekiladze, Beka    |   :   | Jibuti, Levan          17- 20 ( 3  - 3  )

  14) Ananiashvili, Levan   |   :   | Bezhuashvili, Alexand  21- 22 ( 2  - 3  )

  15) Gorgodze, Tariel      | b :   |                        27-  0 ( 1  -    )

მერვე ტურის შედეგები:

1) Khakhutashvili, Alexa | 1 :   | Chkhaidze, Nikoloz      6-  1 ( 5  - 6  )

   2) Sibashvili, Giorgi    | 1 :   | Amiridze, Saba          4-  8 ( 5.5- 4.5)

   3) Bibichadze, Saba      | 1 :   | Tsomaia, Sergo          9-  5 ( 4.5- 5.5)

   4) Pareishvili, Sergo    | 0 :   | Bosikashvili, Giorgi   29- 13 ( 4.5- 5  )

   5) Dolenjashvili, Giorgi | 0 :   | Lortkipanidze, Giorgi  26-  7 ( 4  - 4  )

   6) Tsomaia, Nikoloz      | 1 :   | Bobokhidze, Shota      31- 11 ( 4  - 4  )

   7) Belkania, Giorgi      | 1 :   | Chelidze, Guram        18- 25 ( 3.5- 4  )

   8) Machaidze, Paata      | - :   | Arjevanidze, Tornike    2- 10 ( 3.5- 3.5)

   9) Rekhviashvili, Konsta | 1 :   | Mukhiguli, Mikheil     30- 28 ( 3.5- 3.5)

  10) Nagerlishvili, Luka   | 1 :   | Biermann, Florian      12-  3 ( 3  - 3  )

  11) Jibuti, Levan         | 0 :   | Tetunashvili, Revaz    20- 14 ( 3  - 3  )

  12) Javakhishvili, Mariam | 1 :   | Modrekiladze, Beka     19- 17 ( 3  - 3  )

  13) Bezhuashvili, Alexand | 1 :   | Bukia, Koka            22- 23 ( 2  - 3  )

  14) Ketiladze, Luka       | 1 :   | Ananiashvili, Levan    16- 21 ( 2.5- 2  )

  15) Mumladze, Maia        | 1 :   | Gorgodze, Tariel       15- 27 ( 2  - 1  )



კატეგორია: ტურნირები | ნანახია: 570 | დაამატა: geochess | რეიტინგი: 0.0/0
სულ კომენტარები: 0
სახელი *:
Email *:
კოდი *:
ძებნა
Block title

სულ ონლაინში: 1
სტუმარი: 1
მომხმარებელი: 0
კალენდარი
«  ნოემბერი 2011  »
ორსამოთხხუთპარშაბკვ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
საიტის მეგობრები
Copyright MyCorp © 2018Free site builder - uCoz